Ochráni vaše zdravie aj peňaženku: Profesionálna výbava

Potreba žiť v hygienicky čistom prostredí je dnes na prvom mieste. Klasické mokré čistenie s využitím profesionálnych dezinfekčný prípravkov však už na zmutované vírusy a baktérie nestačia. Preto je nutné dodržiavať nielen opatrenia, ale aj používať zariadenia, vďaka ktorým nemajú tieto škodlivé častice a bunky ani najmenšiu šancu.

Ktoré zariadenia a doplnky to sú?

Kvalitný FFP3 respirátor

Kvalitný respirátor FFP3 je osobný ochranný dýchací prístroj, ktorý chráni používateľa pred vonkajšími rizikami.  Respirátory sú navrhnuté tak, aby presne sedeli na tvári a veľmi efektívne filtrovali škodlivé vzdušné častice.

Poskytujú lepšiu ochranu ako chirurgické masky, pretože tesne priliehajú k pokožke a neprečistený vzduch z bočných strán respirátora tak nemá k nosu a ústam vstup. Respirátory sa veľmi dobre používajú na ochranu človeka pred vonkajšou kontamináciou a mikroorganizmami, ktoré spôsobujú v dnešnom svete veľa problémov. Preto pri návšteve dobrého urológa alebo úradu na ne rozhodne nezabúdajte.

Profesionálny germicídny žiarič

Ďalší baktericídny účinok, ktorý prispieva k zničeniu patogénnych mikróbov, spór a cýst má aj profesionálny germicídny žiarič PMX2A48. Po vyčistení a dezinfekcii priestoru pomocou takejto lampy je nevyhnutné miestnosť vyvetrať.

Žiarič ničí  mikroorganizmy ako sú baktérie, kvasinková infekcia, plesne a vírusy. Ide o uzavretý typ prístroja, ktorý sa odporúča použiť na verejné miesta s väčším výskytom ľudí. Má nízku hlučnosť a vysoký nominálny prietok vzduchu.

Spolu s kvalitným respirátorom a dodržiavaním ďalších dôležitých opatrení tak môžu byť tieto zariadenia tou najlepšou ochranou nielen pre vaše zdravie, ale aj peňaženky, pretože vám šetria náklady na prípadnú potrebnú liečbu. Tak na to myslite a v prípade potreby svoje okolie s nimi bez problémov vyčistite.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥