Prečo ľudia kupujú nehnuteľnosti v Bulharsku

Bulharsko vstúpilo do Európskej únie v roku 2007, jeho ekonomika je v stabilnom stave, rozvíja sa cestovný ruch a stavebníctvo. Tieto faktory povzbudzujú mnohých, aby premýšľali o tom, ako kúpiť nehnuteľnosť v Bulharsku. Realitná kancelária https://bulgarianresales.com/en pomôže vyriešiť tento problém.

Byt alebo štúdio v Bulharsku sa často kupuje, aby sa sem presťahoval po odchode do dôchodku. Mimochodom, postup na získanie povolenia na pobyt je pre starších ľudí zjednodušený. Potrebujete k tomu len zmluvu o kúpe bývania a minimálne prostriedky na živobytie (asi 2-3-tisíc eur ročne).

Nehnuteľnosti v Bulharsku sú výhodnou investíciou. Nie je to tak propagované letovisko ako napríklad Chorvátsko, takže ceny bývania sú celkom demokratické, najmä v novostavbách. A majiteľ nehnuteľnosti má možnosť prísť si oddýchnuť kedy chce.

Bulharsko sa vyznačuje obzvlášť atraktívnymi prírodnými podmienkami: je tu morské pobrežie, hory, lesy, minerálne pramene. Môžete si tu skvele oddýchnuť v lete aj v zime. A ak chcete ísť na výlet do Európy – žiadny problém, pretože na to potrebujete iba pas.

Morské pobrežie Bulharska je teraz zastavané novými rezortnými komplexmi s bazénmi a reštauráciami bulgarianresales.com/en/complexes. Bývanie je tu veľmi pohodlné, pretože okrem nádherných prírodných podmienok a kvalitného bývania získate aj vybudovanú infraštruktúru.

Nehnuteľnosť na Slnečnom pobreží

Slnečné pobrežie je obrovská oblasť zastavaná obytnými komplexmi a hotelmi, kaviarňami a reštauráciami. Teraz je obľúbeným rezortom mládeže s diskotékami, barmi a atrakciami. Tu bulgarianresales.com/en/sunny-beach si môžete vybrať aj obytný komplex pre rodinnú dovolenku, ktorého územie je vybavené bazénom a detským ihriskom.

V porovnaní s inými mestami sú nehnuteľnosti na Slnečnom pobreží o niečo lacnejšie. Je to spôsobené veľkým počtom návrhov.

Nehnuteľnosť vo Varne

Varna je starobylé mesto s tisícročnou históriou, významné kultúrne a dopravné centrum krajiny. Nehnuteľnosti tu stoja o niečo viac ako na Slnečnom pobreží. Vysvetľuje to skutočnosť, že Varna je veľké mesto, kde môžete žiť po celý rok. A Slnečné pobrežie je rekreačná oblasť, kde vrchol aktivity pripadá na máj až september. Vo Varne sú však aj rezortné komplexy, kde si môžete kúpiť štúdiový apartmán za prijateľnú cenu.

Nehnuteľnosť v Nesebare

Nesebar je malé staré mesto na južnom pobreží Bulharska. Územie mesta je malé, je tu málo realitných ponúk, preto sú tu byty drahšie ako na Slnečnom pobreží.

Elenite, Pomorie, Ravda, St. Vlas, Sozopol sú tiež obľúbené letoviská, kde si môžete výhodne kúpiť nehnuteľnosť.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥