Podnikanie s obmedzeným kapitálom vyriešia pôžičky a požičovne

Plánujete založenie firmy, ale na výrobné prostriedky Vám už nezostanú financie? Tak to nie ste jediní. Nevešajte hlavu, ste predsa podnikateľ s podnikateľským duchom. Inšpirujte sa radami, ktoré Vám pomôžu začať podnikať s malým množstvom peňazí v hotovosti.

1. Kúpte si hotovú spoločnosť. Nákup ready made spoločnosti Vám ušetrí mnoho nákladov spojených s neznalosťou procesu zakladania firiem. Dnes je možné založiť firmu už od pár sto EUR. Rýchlo, bez problémov a bez zbytočných chýb.

2. Pozorujte konkurenciu. Mnoho dobrých nápadov Vám vnúkne sledovanie aktivít konkurencie. Vyhnete sa chybám, ktoré robia a budete Vaše produkty alebo služby ponúkať viac a lepšie. Ušetríte na chybách druhých.

3. Požičajte si, čo potrebujete na podnikanie. Osobné a nákladné utomobily, náradie, nástroje, stavebné stroje a zariadenia, výrobné zariadenia, elektronika, vybavenie do kancelárií, inventár, príslušenstvo, oblečenie či dekorácie – to všetko nemusíte kupovať. Stačí si požičať. V ústrety Vám vyjde každá dobrá požičovňa.

4. Požičajte si peniaze. Nenašli ste v požičovniach to, čo ste potrebovali? Potom Vám nezostáva nič iné, len si to kúpiť. Mnohé finančné inštitúcie ponúkajú pôžičky a úvery na podnikanie, ale aj osobné úvery – krátkodobé a dlhodobé. Špeciálnym prípadom je tzv. rýchla pôžička. Potrebujte peniaze ihneď? Schválenie rýchlej pôžičky trvá spravidla do 60 minút a peniaze máte na účte do 48 hodín od definitívneho schválenia pôžičky. S pôžičkou spravidla nie sú spojené žiadne poplatky za jej poskytnutie ani mesačné poplatky.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥